При облаштуванні приміщень ми зазвичай керуємося дизайном, а функціональність обраних рішень відходить на другий план. На жаль, крім естетики, визначальними факторами при виборі повинні бути розміри меблів і аксесуарів, що вибираються нами, а також їх приховані властивості, особливо у випадку з меблями для зберігання.
Шафа, в якій можна розмістити не лише одяг, а й багато інших речей, є одним із предметів меблів мрії для багатьох людей. Щоб шафа-купе була просторою, вона повинна мати відповідні розміри. Тут важливу роль відіграють розміри шафи, особливо її глибина, розміри можуть змінюватись в діапазоні 35-90 см. Найбільш популярними є моделі глибиною 50-65 см.
Якщо простір дуже обмежений і в нашому розпорядженні є лише невелика ніша, можна створити шафу для зберігання взуття. Використання діагональних полиць допоможе скоротити необхідну глибину гардероба до мінімуму і навіть всього при 40 см можна створити досить містку шафу за індивідуальним замовленням для зберігання взуття в передпокої або одягу в шафі.
Якщо нам потрібна шафа для курток та іншого одягу, варто вибирати шафи-купе на замовлення глибиною близько 50-60 см. У цьому випадку простір усередині шафи дозволяє вільно встановити штангу, на якій висітимуть вішалки з одягом. Додаткові полиці або кошики для зберігання стануть більш місткими, і кожен зможе без проблем розмістити свої речі в гардеробі. Шафу завглибшки 60 см і більше, недоцільно встановлювати у вузькому коридорі. Для вузьких приміщень вибирають моделі завглибшки 40-50 см.
При проектуванні шафи-купе на замовлення варто враховувати його функціональність та скористатися можливостями, які пропонує конфігуратор шафи-купе на замовлення. Цей інструмент дозволить вам згенерувати цікавий для вас дизайн гардероба, використовуючи розміри і додаткові функції.